ISO 9001:20 00 KALİTE POLİTİKAMIZ

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Kuruluşumuz yaşam kaynağının müşterileri olduğunun bilincindedir. Öncelikli hedefimiz kalite yoluyla müşterilerimizin güvenini kazanmak, ihtiyaç ve beklentilerini tespit ederek sunduğumuz ürünlerle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

 

SÜREKLİ İYİLEŞTİRME

Kalite Yönetim Sistemi şartlarının uygulanmasını sağlamak, çağdaş üretim koşullarına ulaşmak için sürekli araştırma geliştirme yoluyla gelişmek taahhüdümüzdür.

 

HEP BİRLİKTE DAİMA KALİTE

Kalitenin karlılığı sağlamada en önemli faktör olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle kaliteden hiçbir şekilde fedakarlık yapılamaz. Kaliteye ancak tüm personelin etkin katılımıyla ulaşılabileceği için sürekli eğitim hedeflenmektedir.

 

FİRMA İTİBARINI KORUMAK VE REKABETTE ÖNDER OLMAK

Sektörde saygınlığımızı korumak, yurtiçi ve yurtdışındaki  müşteri taleplerine cevap verebilmeyi ürün özelliklerimizde sağlamak, rakip firmalar arasında en çok tercih edilen firma olmak amacımızdır.

Sektörel özelliğimiz nedeniyle yasal ve mevzuat gerekliliklerini eksiksiz yerine getirirken hijyen faktörlerini en üst düzeyde tutarak insanlarımızın sağlığını güvence altına almaktır.